Vánoční přání

24. prosince 2015 v 10:54 | Hanlen |  Myšlenky a pocity
Jsou Vánoce. Nejkrásnější svátky. Svátky rodiny, klidu, míru a lásky. Myslím, že všichni jsme si všimli, že za posledních pár let se nám to poněkud zvrhlo ve svátky stresu, bláznovství a utrácení za dárky ve jménu více, více a ještě více a taky čím dál dráž. Někteří méně majetní jsou dokonce ochotni si kvůli dárkům i vzít půjčku. Pojďme se na chvíli vrátit zpět, probudit v sobě své vnitřní dítě a taky se malým dítětem stát. Budeme se zase těšit na to, že bude krásná atmosféra, na to, že máma s tátou a třeba i bábi s dědou budou milí a budou s námi, na to, že už jsme stihli i nakreslit nějaký pěkný obrázek jako dárek a taky se naučili novou básničku. Ve vzduchu bude cítit vůně tajemna a zázraků. Vůně lásky a pohody. Vůně slavnostního dne. A taky vůně mandarinek.
Kolem nás je hodně zla, krutosti a starosti.
Buďme šťastní a radujme se z toho, že jsme zdraví, že máme kolem sebe své rodiny a přátele, že máme střechu nad hlavou a plná bříška.
Přejí Vám všem z celého srdce, ať máte vánoce každý den. Ať Vás každý den provází jen zázračné zdraví, hladivé štěstí, krásná láska a perličky smíchů ať se kutálí všude, kde budete. Přeji Vám, ať Vašim krásným duším každý den svítí na cestu ta nejjasnější hvězda. Žijte každou vteřinu a radujte se z ní.
S láskou Hanlen
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co pro Vás znamenají Vánoce?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama