Lázeňský zpravodaj II - FL (3)

17. května 2017 v 12:44 | Hanlen |  Lázeňský zpravodaj II - FL
Už je to tady. Jsem VIP klient a hrdě si zakládám svou novou kartu. Hned jsem ji využila a objednala si páteční zájezd
do Marianských lázní na večerní zpívající fontánu. Má kámoška jede samozřejmě taky.

Další bombastická zpráva - našla jsem poštu. Trvalo to sice tři dny, ale úspěšné zakončení mě potvrdilo v přesvědčení, že jsem fakt dost dobrá.

Odpoledne jsme zavítaly do městského informačního střediska a zahltily pracovníci dotazy, kde můžeme, kde nemůžeme a co nám může nabídnout. Listovaly jsme v průvodcích, jezdily prsty po přiložených mapách a jen těžce jsme věřily tomu, že lázně jsou maličké. Poté jsme zjišťovaly, kde probíhají taneční zábavy. Když jsme zjistily, že míst je více, rozhodly jsme se dál neutrácet svůj drahocenný čas a vyrazit hned na večer do jedné z nich.

Samozřejmě, že i včera proběhly procedury, z přilehlých kabinech se občas dozvíte i různé zajimavostí. Paní za plentou vyprávěla, jak krásně spadla a přistála čistě čelem o zeď. Moje představivost začala nabírat na obrátkách a jen ztěží jsem zadržovala smích. Hned jsem taky byla potrestána. Po obědě zašla jsem si na onu místnost, spokojeně se usadila a snažila se vyprázdnit. Když se vše zdárně podařilo s hrůzou jsem zjistila, že chybí toaletní papír. Jako raketa jsem na nic nečekala a vyrazila s kalhoty na půl žerdi do kabinky č. 2. Tam jsem spokojeně pokračovala ve své činnosti i s papírem, když jsem si vzpomněla, že jsem zapomněla po sobě uklidit, takže jsem zprudka vyrazila zpět do kabinky č. 1. No a pak zase zpět k jistotě toaletního papíru, To vše v nelichotivé poloze. Ještě teď mě hrůza jímá, když si představím,že by dovnitř zrovna někdo vešel a naskytl tento pohled pro bohy celé recepci.

Nastal večer a my se vydaly do vyhlédnutého baru. Ten byl nabitý k prasknutí, ale my se vecpaly ke stolu kolem muzikantu, ať jsme pěkně v první řadě. Ještě jsme ani nestačily dosednout a již jsme se v kole točily. Po dvou hodinách jsme na toaletách s hrůzou zjišťovaly, zda je vůbec vhodné vzhledem k naším diagnózám takhle se točit v kole. Ochutnávaly jsme zdravotní plzeň a radovaly se do pozdních hodin.

Ráno bylo těžké. Stála jsem pod sprchou, kropila si hlavu, zobala brufen a začala se obávat procedur. Slatinná koupel byla velmi náročná a následující cvičení mi taky dalo zabrat. Navíc, když paní cvičitelka oznámila, že by bylo dobré, aby všichni, tedy opravdu všichni cvičili jednotným směrem a upřeně se dívala na mě, koukla jsem kolem a zjistila, že tento synchronizovaný útvar opravdu narušuji já. Všichni vpravo, já vlevo. Všichni vlevo, já vpravo. Paráda.

Vyrazila jsem na dopolední kávičku, teď si dala vydatný oběd a jdu nechat své tělo odpočinout.

Tak mějte krásný den.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama