Lázeňský zpravodaj II - FL (10)

2. června 2017 v 8:31 | Hanlen |  Lázeňský zpravodaj II - FL
Krásné dobré ráno.

Už jsem zase mezi Vámi, Vaše veverka čiperka.

Takže nejenom, že jsem nestihla ráno snídaní, dokonce jsem večer nestihla ani večeři. Začíná se mi fakt dařit. Jestli takhle budu pokračovat dál, možná i něco zhubnu. :)

Včera jsem se ocitla v kouzelné hospůdce mimo centrum, kde jsem se seznámila s místními obyvateli a už si tam tykám i se sympatickou servírkou. Řeč se stočila na politiku a musím říct, že jsem na Čechy ráda změnila názor. Jsou stejní jako my bodří Moraváci..... :)

Některé procedury se dají urychlit a předběhnout se na ně, některé vůbec. A ty "vůbec" mě právě dneska čekají. Takže teď tady číhám na společný tělocvik ve skupině, potom mám kontrolní vyšetření u paní doktorky, pak oběd a odpoledne ještě uhličitou koupel a masáž. Končím okolo 15.30 hod. takže chápejte, že je to tady fakt šichta. Není čas na jídlo a odpočinek. Ale my zkušení lázeňáci to dáváme s přehledem.

Paní na pokoji je čím dál nespokojenější, vůbec se jí tady nelíbí. Minule jsem stála u skříně a s nadsázkou jsem říkala, že nemám co na sebe. Tak mi byla ochotná půjčit své tepláky a triko (paní váží asi 130 kg). Nevím proč, ale odmítla jsem.

Díky zákazu kouření je tady velká legrace. Na záhradce nám majitel hospůdky řekl, že tam sedět nebudeme, že když jsme chtěli protikuřácký zákon tak budeme sedět i v tom vedru vevnitř a zahrádka je výlučně pro kuřáky. Vtipálek jeden. Ale vzhledem k tomu, že už si tykám i s ním, tak pevně věřím, že mě se to týkat nebude a možná dostanu i oblíbenou kávičku se slevou. Dokonce jsem jediná, které k vínku nosí kohoutkovou vodu zdarma, ostatní platí drahé peníze za minerálky. Zdá se, že má chlapec sociální cítění.

Jdu se ještě projít parkem, nadýchat čerstvého vzduchu a obejmout stromy. Moje spolubydlící tvrdí, že když šla parkem naposledy, tak prý ji kousla veverka do nohy. Už se asi ani to nebohé zvíře nemohlo dívat na její nespokojenou tvář. Tak to má za to. Jinak je tady spoustu holubů. Minulé je nějaká šílená žena krmila a oni na ní nalétavali a seděli a bylo to vážně jak v hororu Ptáci. Nebudu Vám vyprávět, co to se mnou a s mojí fobii na ptactvo dělalo.

Mějte pěkný den.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama