Lázeňský zpravodaj II - FL (11)

5. června 2017 v 13:43 | Hanlen |  Lázeňský zpravodaj II - FL
Ahojík všem.
Víkend utekl jako voda, možná ještě o něco rychleji. Včerejšek byl opět jeden z nezapomenutelných dnů.Byl tak pestrobarevný. Nejen počasím, ale i výkyvy emočních nálad a neuvěřitelných zážitků. Tohle všechno jsou Frantovky.
Ráno pršelo jako blázen a my se v tom dešti loučily s těmi, kteří již museli domů. Tyhle odjezdy jsou dost pocitově vysilující a tak Ti, kterých se to týká se usmívají a v očích mají smutek. A nebo taky opačně. Někteří mají na rtech smutek, ale oči se jim veselé usmívají při vzpomínkách na neuvěřitelné chvíle.
A tak pak ti, co zůstavají vytvářejí skupinky sirotků a scházejí se smutně spolu.
Včera jsme s mou kámoškou daly origanizační schůzku a pak se rozhodly navštívit místní hotel Adler. Pokecaly jsme s holkami v recepci a pokračovaly procházkou po městě. Když tu náhle - stojí autobus na Cheb. Stačilo se na sebe jen podívat a než jsme
se nadály už jsme si to drandily směrem z Frantovek. Cheb je krásný, historický, dojemný, kouzelný a tak pro mě nějak všeobímající se všemi nádhernými křivolakými uličkami, vysokými střechami domů s okénky a kouzelným okolím. Rády bychom se tam ještě vrátily, ale obávám se, že čas začíná být ošklivě neúprosný.
Večer jsme nepoučitelně navštívily tanečky pro starší a pokročilé. Po chvilce opustily jsme je čilé. A šly jsme hledat zábavu pro mladé a neklidné. Při vstupu do místní Bažiny jsme odhodily naše příruční zavazadla na zem a chopily se tance. Ve svém naprosto nevhodném oděvu (šatech) jsme byly v onom country clubu opětovně nepřehlednutelné a za chvíli nás točil v kole místní taneční mistr. Pokud jste s ním nezavedli konverzaci bylo to fajn, tanečník byl vážně úžasný. A toť bylo vše. Myslím, že do noh se mu vlezly všechny mozkové buňky, které mu kdy byly naděleny.
Noc byla ještě v rozpuku a tak jsme postupně zkontrolovaly ještě další dvě zbývající tančírny. Kamarádka to pojala jako takovou inspekci barů a když jsme zkontrolovaly, že vše funguje jak má, tak jsme ještě stihly zamávat kapele i v Gruzii.
Slušně jsme si udělaly pápá a každá se odebrala do svého pelíšku. Dokonce jsme to stihly před půlnoci. Krásná práce.

Dnes chceme do muzea. Pokud se Vám dlouho nebudu ozývat, znamená to jediné. Že si mě tam nechali coby vzácný a neopakovatelný exemplář.

Zdravím s úsměvem a očekávám to samé od Vás.

Krásný den.

SL (spokojený lázeňák)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama