Lázeňský zpravodaj II - FL (12)

6. června 2017 v 20:02 | Hanlen |  Lázeňský zpravodaj II - FL
Ahojík všem.

Nevím jestli Vás potěším, ale v muzeu byli už plní jiných exemplářů a mně se podařilo odejít. Hned jsme zapadly do Bažiny.
Špatný, velmi špatný nápad. Divoký tanečník z minulého večera na nás už od dveří mával, naivně si myslíc, že jsme tam kvůli němu. Bohužel, měl jediná volná místa u stolu, takže jsme tak skončily. S hrůzou jsme zjistily, že krom prostoduchého myšlení ještě docela zapáchá a kámošce se v tu chvíli udělalo špatně a přestala mít chuť pokračovat v tanci. Když se navíc u našeho stolu objevil chlapec bydlící v mém domě bylo zle i mně. Je to takový slizský chlap, který v sobě nemá zhola nic, bohužel ani kousek slušného chování.

A tak rychle zaplatit a pak se ztratit.

Šly jsme smutně domů. Bylo ještě nezvykle brzy, tak jsme zaskočily do Gruzie. Jediné volné místo, u jediného chlapa. A představte si. Byl to Rus, žijící v Německu. Tři hodiny jsme se s ním bavily. Neuvěřitelné. My rozuměly skoro vše, on z nás byl docela vyděšený hlavně poté, co kamarádka spustila nově vzniklé slovanské esperanto. Snažila se zaujmout všemi slovíčky z češtiny, slovenštiny, polštiny a ruštiny a do toho vše vrážela naše svébytné moravskoslezské "bo". Krása.

Dnes opět šílené dopoledne plné procedur. Samá krása. Vír na nohou, vír v hlavě, vír v perličkové koupeli. V poledne jsem navštívila kámošku na jejím pokoji, který má naprosto jinou - chápej - vyšší úroveň než moje ubytovna se sprchou na skotské střiky. Má tam dvoulůžko. Tak jsem se jí z té krásy kolem složila na postel a usnula. Ta dobrá krásná duše mě tam nechala spinkat a odpočívat a kochat se, zastřela závěsy, přikryla mě, nadopovala banánem a opustila svůj prostor. No není to krásné. Spinkala jsem jako miminko.

Teď se tady snažím v počítačovém koutku soustředit na svůj zpravodaj, ale vedle sedí skupinka postarších dam, které mě poněkud ruší v přemýšlení a nevypadají, že by se chtěly vzdálit. Hovoří dlouze a hlasitě. Takže asi nezbývá nic jiného, než se pro tentokrát vzdálím já. Ač nerada.

Mějte krásný večer. Jaký ho budu mít já, zatím netuším.

Vaše zpravodajka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama