Lázeňský zpravodaj II - FL (13)

7. června 2017 v 19:20 | Hanlen |  Lázeňský zpravodaj II - FL
Takže přátele.

Ani se mi věřit nechce, že už jdeme do finále. Kamarádka to pojala tak, že musíme přijet domů odpočaté a krásné, neváhala ani chvíli a objednala nás v tom vražedném tempu na pedikůru, manikůru, kosmetiku a kadeřníka. A to vše musíme stihnout mezi jednotlivými procedurami, které nám končí až okolo 15 hodiny.

Kámoška už má jednu akci (kadeřníka) za sebou, vypadá úplně jinak a úplně úžasně.

Taky musíme ještě sehnat taxíka na odvoz zavazadla v sobotu formou PPL. Koupit lístek na vlak. Nachystat věci, které nám tady mají zůstat, když kufr odjede na východ a vůbec se sbalit a zabalit. Nadlidský úkol.

Odpoledne si jdu takhle parkem za kámoškou, když kde se vzal tu se vzal Rus - viz zpravodaj č. 12. Já mu vysvětluji, že na ní čekám a on tedy, že bude čekat se mnou. No to bylo překvapení. Pak nám nabízel kupóny na zákusek a kávu, které dostal k pobytu a že má akorát dva, tudíž nás zve. Než jsme se nadály, seděly jsme v krásné kavárničce hotelu Savoj a tlačily téměř proti své vůli do sebe zákusek, kávu a neodmyslitelnou becherovku a žvatlaly rusky jako by nic. Opět jsme bavily celou kavárnu a byly nepřehlednutelné. Už si na to pomalu začínáme zvykat. Nakonec Rus zavelel, že je potřeba zajít na "užn" (večeře) a tak jsme se odebrali každý do svého hotelíku. Proč to ale píšu? Protože nic z toho, co jsme odpoledne chtěly stihnout jsme samozřejmě nestihly, takže opětovně jsme v časovém skluzu.

Teď si tady čekám na kámošku a vypadá to, že už se blíží. Takže nám držte palce, ať to vražedné tempo zvládneme v klidu a míru.

Lázeňák
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama