Narozeniny

10. července 2017 v 23:00 | Hanlen |  Myšlenky a pocity
Ahoj.

Tak mám dneska narozeniny. Díky všem za přání. A že vy osobně jste mi nepřáli? Nevadí, díky i Vám. Mám dobrou náladu, protože mám přeci ty narozeniny. Takže i z těch šílených klientů za přepážkou se stali v mém podání gratulanti a já jim při odchodu děkovala a oni chudáci nevěděli proč a zač Není to krásné?

A tak jsem dnes opět poznala bariéry. Ti, s kterými si máš rozumět, těm nerozumíš. A pak narazíš na amerického Mexičana či mexického Američana a bavíš se s ním bez znalostí řeiči plynně tři hodiny a ještě jsi uvolněný, v pohodě a spokojený. Protože, a teď pozor- teď příjde ta moudrost - lidí spojuje srdce - ne řeči, ne národy, ne vzdálenosti. Vždy a za všech okolností - srdce. A taky snaha, a porozzumění a chuť se pochopit a být jen tak spolu. Třeba přes celý kontinent či půlku světa. Šílené? Ne... přirozené

Co říct? Sedím si tady se sklenkou sektu a je mi hezky. Taky ... .komu by nebylo? Když má narozeniny? Jo, a navíc dostala jsem spoustu dárků A taky mi přál i Richard. Richard Gere. Nevěříte? Hmmmm, děláte chybu. Já fak nelžu.

Jsem zvědavá, co mi další rok přinese za dárky. Třeba z dálky... a Vy? jste taky zvědaví.. mé myšlenky hloubavý....?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama