Večerní myšlenka

11. září 2017 v 21:31 | Hanlen |  Myšlenky a pocity
Dnes byl mimořádný den, 11. září. Spoustu lidí si připomíná, to co se stalo, spoustu lidí si ani nevzpomene. A tak to je i s dnešním dnem. Pro některé byl jako každý jiný, pro někoho byl veselý, pro někoho smutný a pro jiné zase nezapomenutelný. Třeba si představte, že dneska se někdo vdával, nebo někdo našel svou první práci, nebo někdo udělal maturitu, někdo měl první rande a někdo měl krásný výlet ... někdo měl krásný podzimní den a někdo neměl nic, protože je škarohlíd. A někdo měl vše, protože je na světě rád.

Jaký byl pro Vás?

Ráno jsem vstala, hlava mě bolela jako střep po nehezké roztržce a celá nevyspalá šla jsem do práce. Den byl náročný, spoustu lidí a čas utíkal jako po másle. O přestávce potěšila jsem se v obchůdku, kde jedná paní dává starým věcem nový život. Kouzelné. Chodím tam ráda a nejraději bych si celý ten obchůdek přestěhovala k sobě do pokoje. Paní má dar od Boha, nádhernou kreativitu a cit pro vše pěkné. Chodím si tam nechat pohladit duši.

Pak další část pracovního dne a než jsem se nadále, už jsem kráčela k autu a jela se těšit ze svého domova. Je mi v něm tak něžně a mazlivo. Zavírám oči a vnímám přítomnost tolika krásných citů a pocitů, opojnost člověčenství. Je krásné být člověkem. Možná zní to obyčejně, ale jen si představte co vše se v tom skrývá, co v každém z nás se skrývá.

Na holém těle mám noční košili a čichám ke své kůži. Voní tak jinak. Tak spokojeně. Už chce si odpočinout a já nechám plynout, vše co plyne životem.

Někdo nemá nic, protože je škarohlíd. Někdo má vše, protože je na světě rád.
Cítím se velmi bohatým člověkem, protože jsem na světě velmi velmi ráda.
A to je pro dnešek pro Vás i moje rada.... buďte šťastní a i svět kolem Vás bude takový jako Vy sami.

Krásný večer.Čas na dovolenku se přiblížil a já bych měla balit. Jenže je mi tak pěkně a vzácně a pohodově, že si jen tak lebedím a nic se mi nechce. Oči se mi klíží a já vím, že budu mít hezké sny, protože budu usínat s hezkými myšlenkami.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama