Sraz

12. května 2018 v 12:38 | Hanlen |  Život tropí hloupostí
Jdu na sraz.

Sraz holčičí třídy. Jako tři oříšky pro popelku jsme každá z nás rovným dílem vyfasovala tři chlapce s pubertálními pupínky ve tvářích. Byly jsme čtrnáctileté holky a tři čtrnáctiletí kluci. 1.A. střední školy nám otevírala své dveře a já tehdy do nich vcházela v růžových šatech s mašlí přes celou prdel. A tu jsem si vzápětí přisedla, když jsem se seznamovala se svou první spolužačkou. Další roky už jsem seděla sice s jinou, ale všechny jsme se měly docela rády a dokonce jsme se nikdy ani nepraly o ty naše tři princátka.

Byly jsme různorodé. Od obyčejných vesnických holek přes malé dámy z velkých okolních měst. Měly jsme vytvořeny takové malé podmnožiny, podle toho, odkud kdo pocházel, ale jako celek jsme tvořily krásnou množinu.

V naší době se ještě maturovalo na první dobrou a tak nějak celkově jsme to všichni zvládli. Jen jedna už není mezi námi. Jinak jsme se všichni více méně radostně vyšplhali do dnešních dnů a teď se chystáme na sraz.

Jako správná holka už od rána moc nejím a přemýšlím, co na sebe. Kalhoty, šaty, sukni? Sportovní nebo elegantní styl? Každá chceme vypadat nejen dobře, ale dokonce nejlíp. Vždyť je to krásné a zábavné a tak už se na Vás, baby, těším.

Těším se, protože je jasné, že všichni účastníci jsou právě ti fajn, kterých baví život. Baví je současnost, těší se na budoucnost a hlavně rádi si občas vzpomenou na minulost. Dnes je ten jeden z mála dnů, kdy se všechny časové okamžiky střetnou v jeden. A tak nám všem přeji nádherné setkání. Budeme si říkat, jak se rádi vidíme. Budeme se chválit, jak dobře vypadáme. Budeme si přát, jakých úspěchů jsme dosáhli. Budeme si dávat naději a podporu v tom nepovedeném. Budeme se smát a cítit se báječně.

Zítra ráno vstanu, zapnu notebook a napíšu, jak to všechno dopadlo.
Tak se těšte se mnou, protože vzácných okamžiků v životě nikdy není dost. Jen tak pro pohlazení, jen tak pro radost.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zlozana Zlozana | E-mail | Web | 16. května 2018 v 10:36 | Reagovat

To je super, že jste měli ve třídě tak dobré vztahy, my už to tak třeba nemáme...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama