Vše nejlepší, Hanlen

10. července 2018 v 18:57 | Hanlen |  Myšlenky a pocity
Sakra den ten dnešní. Naprosto šílený. Neuvěřitelný. Krásný i škaredý. Jako by se něco v mém životě mělo změnit. Vlastně ne něco, ale všechno.
Jestli jsem kdy zažívala nejkratší houpačku, tak asi dnes. A to ještě do půlnoci je pěkně daleko.

Od rána neskutečně. Jeden z nejkrásnějších východů slunce mě vítalo a já byla v euforii a naprosto spokojená a šťastná. Veselá a svá. Pak báječné telefonáty. Hezká přání. Mezitím lékařské vyšetření. Pak zvláštní den i v práci. Návštěva kavárny. Velký pohár plný sladkostí, jako bych tušila, že potřebuji sladké, abych byla schopná spolknout hořké.

Naprosté extrémy v pracovní, finanční, osobní, zdravotní, milostné rovině. Život si dnes dal pěkně velkou práci. Od minus deseti do deseti stupňů ke zlaté a zase zpět. Dnes tobogán. Jsem rozesmátá, uplakaná, otlučená, pohlazená. A upřímně, z toho všeho pěkně unavená.

Opět. Jako obvyklé se stává, že Ti nejcizejší tě hladí a nejbližší profláknou. Samozřejmě, že ne všichni. I mezi těmi blízkými jsou báječné dušičky, viď mami?

Ani se mi nechce věřit, že i dnešní den má vážně jen 24 hodin. Opravdu? Netočím se na tom řetízkovém kolotoči už alespoň týden??? Dnešní den je jednoduše bipolární.

Dnešní den patří mezi ty ovlivnitelné. Dnešní den je velmi zvláštní. Velmi výjimečný. Děkuji Vám všem, těm objímajícím i těm fackujícím. Protože věřte, že z dnešního dne vyjdu jako vítěz. K narozeninám se přeje vše nejlepší. A co je lepšího než vítězství? Rozbaluji si ty zvláštní dárky. Mám přece narozeniny. Takže, vše nejlepší, Hanlen.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aninka Aninka | 11. července 2018 v 7:50 | Reagovat

Vše nejlepší moje milá Hanlen ti kteři Tě dobře znaji vi že už jsi davno vitěz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama